Komunikacija prasideda
nuo pasisveikinimo

SALVE

Tokį užrašą dar galima rasti ant kai kurių senųjų Vilniaus namų slenksčių. Esame „Salve Agency“, Vilniuje įsikūrusi komunikacijos agentūra, patikimi jūsų partneriai Lietuvoje.

Mūsų stiprybė – strateginis mąstymas, gebėjimas atskirti trumpalaikį efektą nuo ilgalaikių tikslų ir nuostata, kad su klientais esame toje pačioje pusėje. Klientai mums yra partneriai, su kuriais dirbame ranka rankon, stengdamiesi perprasti veiklos specifiką, tikslus ir padėdami juos įgyvendinti.

Pasirinkome būti santykinai nedideli, kad būtume arčiau savo klientų ir kiekvienam iš jų galėtume skirti asmeninį dėmesį.

Mūsų komandoje dirba įvairaus amžiaus žmonės, kurių skirtinga profesinė ir gyvenimo patirtis, interesų sritys ir talentai daro mus įvairiapusę, vienas kitą papildančią, stiprią komandą.

Esame ambicingi, tačiau svarbiausia mums – žmogiškumas.

TARPTAUTINĖ PARTNERYSTĖ

Esame didžiausio pasaulyje nepriklausomų agentūrų tinklo „PROI Worldwide“ atstovai Lietuvoje. Savo klientų komunikacijos poreikius kitų šalių rinkose atliepiame bendradarbiaudami su tinklui priklausančiomis agentūromis visame pasaulyje.

PROI logo
TVARI AGENTŪRA

Laikomės aukščiausių komunikacijos veiklos kokybės standarto reikalavimų. „Salve Agency“ yra suteiktas Lietuvos komunikacijos industrijos asociacijos sertifikatas TVARI AGENTŪRA, apimantis skaidrumo, atsakomybės, atskaitomybės, visuomeniškumo, tobulėjimo reikalavimus ir numatantis komunikacijos paslaugų įmonėms aktualius ESG reikalavimus.